Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Come in foto, ok rapporto qualità prezzo.
Color: White | Size: USB-c to Type C-3FT
Price: 30kr
USB-c to Type C-6FT
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2311172527781849 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Come in foto, ok rapporto qualità prezzo.
Color: White | Size: USB-c to Type C-3FT
Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Încărcare rapidă
Color: White | Size: USB-c to Type C-3FT | 2 photo(s)
Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Color: White | Size: USB-c to Type C-3FT
Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Woooooooooooow cuuuuuuuuuuuuuut
Color: White | Size: USB-c to Type C-3FT